Vítejte na našich stránkách

2018-05-27

...........................................................................................................................

Je čas senoseče a to je příležitost pro naši welššpringří smečku, aby proslídila louky a našla zvěř, která by byla při sečení ohrožena. Není třeba ani dodávat, že tahle práce je pro naše welššpringří dámy přímo potěšením.

Iris Rainbow Ivančice, Ormonde Rainbow Ivančice "Ori" a Leonýna

Ivančice "Týna" odpočívají během vyhánění zvěře z louky před senosečí.

OBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ - 26. 5. 2018 KUTNÁ HORA (CZ)

Na sobotní oblastní výstavě v Kutné hoře měla naše chovatelská stanice zastoupení ve fence Olivia Rainbow Ivančice "Oli". Zpráva o výsledku nám udělala velkou radost, protože "Oli" dostala od rozhodčí paní Smržové hezký posudek a ocenění výborná 1, Vítěz třídy. Pro "Oli" a její majitele to byla výstavní premiéra a my jsme moc rádi, že ji zvládli na výtečnou.

Bylo nám potěšením zapsat "Oli" na její osobní stránku výsledek její první výstavy a doufáme, že nezůstane pouze u ní.

Olivia Rainbow Ivančice "Oli"

- výborná 1, VÍTĚZ TŘÍDY

"Oli" čekající před kruhem na začátek posuzování

Naše velká gratulace a poděkování patří "Oli" a jejím majitelům za skvělý výsledek na oblastní výstavě v Kutné hoře a za spoustu práce, kterou společně vykonali.

2018-05-22

...........................................................................................................................

Kam až naše paměť sahá nebyla v naší honitbě pěstována plodina červený jetel až v letošním roce. Rozlehlý lán této pícniny poskytl exkluzivní prostředí pro polní práci části naší dámské welššpringří smečky. Naše Ormonde Rainbow Ivančice "Ori", Leonýna Ivančice "Týna" a Hermiona Granger Ivančice se při slídění opravdu vyřádily a ještě poskytly možnost pořízení neopakovatelných fotografických záběrů.

Ormonde Rainbow Ivančice "Ori", Leonýna Ivančice "Týna"

a Hermiona Granger Ivančice na kraji lánu červeného jetele

Některým návštěvníkům našich stránek prý schází obrázky květin z naší zahrady. Pravdou je, že jsme je tu dříve umisťovali častěji než v poslední době. Pro potěchu oka i duše proto dáváme k nakouknutí pár obrázků.

Následující část dnešní aktualizace by mohla nést podtitul "výstavní okénko", protože se věnuje rekapitulaci účasti našich odchovů na psích výstavách u nás i v zahraničí. Jsme moc rádi, že majitelé našich odchovů se svými welššpringřími parťáky navštěvují tyto akce a začasté tak činí s naší podporou.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NOVOHRADDOG 13. 5. 2018 LUČENEC (SK)

Za nejkrásnějšího welššpringršpaněla mezinárodní výstavy ve slovenském Lučenci byl vybrán náš odchov Lancelot Ivančice "Lansy". "Lansy" předvedený svým majitelem v pracovní třídě, získal ocenění výborný 1, CAC, CACIB a BOB. "Lansy" v loňském roce úspěšně složil klubové všestranné zkoušky, čímž dosáhl na nejvyšší metu v oblasti práce slídičů a nyní také potvrdil, že i ve výstavním kruhu může mířit velmi vysoko.

Lancelot Ivančice

- výborný 1, CAC, CACIB, BOB

"Lansymu" a především jeho majiteli patří naše upřímná gratulace a poděkování za péči a úsilí s jakým se "Lansymu" věnuje.

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHPS 19. 5. 2018 PEZINOK (SK)

Na Klubové výstavě KCHPS pořádané minulou sobotu ve slovenském Pezinoku měla naše chovatelská stanice zastoupení v podobě fenky Kolette Ivančice, kterou ve výstavním kruhu vedl její mladý vůdce.

V početné třídě mladých fen si "Kolet" od anglické rozhodčí Mrs. Jane Graham vysloužila skvělé ocenění výborná 3, což je zaznamenání hodný úspěch pro vůdce i chovatele.

Kolette Ivančice

- výborná 3

"Kolet" a její majitelé měli vůbec v poslední době dost nabitý program, protože absolvovali také rentgenologické vyšetření DKK. Jeho výsledek potěšil majitele i nás jako chovatele. Lépe to již ani dopadnout nemohlo.

 

VÝSLEDKY VYŠETŘENÍ HD/DKK

 
 

Kolette Ivančice

A/A (0/0)

 

Majitelům "Koletky" patří naše gratulace nejenom za vynikající výsledkem DKK, ale také za skvělé ocenění z klubové výstavy a samozřejmě poděkování za to, že se jí takto věnují. Do všech dalších akcí jim budeme držet všechny naše pěsti a tlapky a budeme-li moci a budeme-li to umět, tak rádi pomůžeme.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NORD BOHEMIA CANIS 19. 5. 2018 LITOMĚŘICE (CZ)

Na výstavě v severočeských Litoměřicích měla naše chovatelská stanice o uplynulé sobotě zastoupení sice jenom v jednom jediném pejskovi, ale byl to náš milovaný odchov CH Lucky Leicester Ivančice pod vedením svého páníčka Ládi. Opravdu netrpělivě jsme čekali na zprávu o výsledku. Ocenění výborný 1, CAC nám udělalo radost a jsme za něj jako chovatelé moc rádi.

CH Lucky Leicester Ivančice

- výborný 1, CAC

Naše gratulace a poděkování tentokrát putuje k majiteli Luckyho Láďovi a doufáme, že svoje snažení nemají v plánu ukončit.

Psí výstavy jsou hezké a mohou být i zdrojem radosti pro psa i jeho pánečka, ale zcela určitě je mnohem lepší se slídičem lovit. Na našich stránkách můžeme nejlépe prezentovat lov prováděný fotografickým, nebo filmovým aparátem a zrovna dnes bychom se s Vámi rádi podělili o pár našich "úlovků".

2018-05-10

...........................................................................................................................

Pořád se něco děje.

V neděli se nejmladší členka naší welššpringří smečky Ormonde Rainbow Ivančice "Ori" zúčastnila jarního svodu psů konaného v Třebíči na Bažantnici. Akce, která je ze všeho nejvíce setkáním se známými, proběhla v poklidném tempu a Petra i "Ori" se při ní hezky pobavily.

Petra s "Ori" na nástupu jarního svodu při veterinární kontrole

Naše "Ori" s třebíčskou Bažantnicí za zády

Doma se naše dámská welššpringří smečka snaží zaujmout v klidovém režimu co nejpohodlnější pozici. A když je příležitost vyzkoušet něco nového, tak se vždy najde ochotná dobrovolnice.

Hermiona si v tomto případě pro svůj odpočinek našla

místo, ze kterého měla vše jako na dlani.

V uplynulých dnech jsme upravovali zevnějšek několika našim odchovům. Byly mezi nimi Judith Jolanda Ivančice "Dita" a její temperamentní dcera Molly Weasley Ivančice, ze které vyrostla moc hezká mladá fenka. Hned po ostříhání jsme jí pořídili postojovku a tu jsme umístili na její osobní stránku.

Molly Weasley Ivančice

Každou chvíli přistane v naší e-mailové schránce zpráva od majitele některého z našich odchovů i s obrázkem pocházejícím z moravských a českých luhů a hájů, nebo i z destinací trochu vzdálenějších.

Oliwer Wood Ivančice zdraví z Vysočiny.

CH Hagrid Rubeus Ivančice "Brixi" posílá jarní pozdrav z východního Slovenska.

Olivia Rainbow Ivančice zdraví z toskánského St. Gimmiana.

Když zbude Zdeňkovi čas, vyráží na lov do našeho revíru. Prakticky pokaždé se vrací s nějakým úlovkem, který je uzavřen v jeho fotoaparátu. Nejlepší obrázky zvěře ale v poslední době pořídil na sestřině zahradě, kam si navykl létat párek divokých kachen na zahradní jezírko.

Párek divokých kachen při večerní siestě u zahradního jezírka

Kachnám to mezi rozkvetlými tulipány a kamzičníky náramně sluší.

Tento obrázek přebarvujícího srnce nevyniká kvalitou, ale kde

není světlo, tam se špatně fotografuje.

Tady sice bylo ještě světla dost, ale vítr tak cloumal posedem, že pořídit ostrou

fotku srny v lánu červeného jetele se ukázalo zhola nemožné.

Občas se ale na Zdeňka usměje štěstí. Jako tady, když nafilmoval srnce vytloukající svoje paroží na mladém akátu.

2018-04-22

...........................................................................................................................

Hermiona a Ellen oslavily svoje 8. narozeniny.

Včera měly naše C.I.B., C.I.E., CH CZ, JCH CZ, JCH SK Hermiona Granger Ivančice a Hella Ellen Ivančice narozeninovou sobotu, protože slavily a spolu s nimi také všichni psi a feny z vrhu "H" svoje 8. narozeniny. Opravdu je tomu již dlouhých 8 let, kdy se naší C.I.E., C.I.B., CH CZ, CH SK, KLUBOVÝ ŠAMPION Heda Jifex "Arwen" "U" narodil její první vrh štěňátek, ve kterém byli tři pejsci a pět fenek. 

Hermiona s Ellen ochutnávají svůj dort k 8. narozeninám.

Zcela tradičně jsme pro naše oslavenkyně připravili narozeninový dort a protože jsou dvě, tak byl rovnou dvoupatrový. Oběma se moc líbil a moc chutnal. Sice by jej určitě dokázaly spořádat samy, ale na správné narozeninové párty má dort ochutnat každý a tak se o něj podělily se zbytkem naší vančické welššpringří smečky.

Vančická welššpringří smečka si na zahradní narozeninové oslavě pochutnává na dortu.

Hermioně, Ellen i všem ostatním pejskům a fenkám z vrhu "H" přejeme u příležitosti jejich sobotních 8. narozenin další dlouhá léta prožitá s jejich páníčky ve zdraví a spokojenosti.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - 21. 4. 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE (CZ)

Sobota 21. dubna však nebyla v Ivančicích jenom ve znamení narozeninové oslavy, ale byl to také den velké premiéry pro nejmladší členku naší smečky. Ormonde Rainbow Ivančice "Ori", která je vnučkou Hermiony se v sobotu předvedla na své první  psí výstavě.

"Ori" (vpravo) po skončení výstavy v Českých Budějovicích se svým parťákem

CH CZ, CH SK, JCH CZ Luckym Leicesterem Ivančice "U"

Jako první výstavu pro naší "Ori" jsme zvolil MVP v Českých Budějovicích. Plemeno Welsh Springer Spaniel zde posuzoval rozhodčí pan Petr Studeník a my jsme "Ori" přihlásili do třídy mladých. "Ori" pod Zdeňkovým vedením získala ve zdatné konkurenci ocenění výborná 2 a velmi pěkný posudek, ze kterého máme radost. Těší nás také, že "Ori" účast na této akci zvládla s elegancí, stejně jako to před ní dokázaly její prababička "Arwen", babička Hermiona a mamka Iris.

Ormonde Rainbow Ivančice "Ori"

- výborná 2

"Ori" nebyla v sobotu jediným vančickým welššpringršpanělem, který se předvedl v kruhu na českobudějovickém výstavišti. Parťáka jí dělal CH SK, JCH CZ Lucky Leicester Ivančice "U" se svým páníčkem Láďou. Lucky je ve srovnání s "Ori" již zkušeným výstavním matadorem a ve výstavním kruhu ve třídě pracovní to opět dokázal. Kromě velmi hezkého posudku obdržel Lucky ocenění výborný 1, CAC, CACIB.

CH CZ, CH SK, JCH CZ Lucky Leicester Ivančice "U"

- výborný 1, CAC, CACIB

Pro Luckyho bylo čekatelství CAC ze sobotní českobudějovické výstavy tím posledním, které potřeboval pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION a tak domů již odjížděl s certifikátem "v kapse".

Je nám potěšením Luckymu a Láďovi gratulovat k výsledku českobudějovické výstavy a zisku titulu ČESKÝ ŠAMPION. Přesně po dvou týdnech tak Lucky dosáhl na svůj druhý "dospělácký" národní šampionát.

ZKOUŠKY VLOH LOVECKÝCH SLÍDIČů, HAVÍŘOV (KI), 21. 4. 2018

Letošní kynologická sezóna je už opravdu v plném proudu, což dokazuje, že sobota byla premiérovým dnem pro Madeleine Ivančice "Kiru", která se pod vedením svého páníčka vydala na svou první pracovní loveckou zkoušku, tou byly zkoušky vloh. "Kira" se úskalí své první zkoušky postavila statečně a získala 152 bodů v I. ceně, což jí v celkovém hodnocení vyneslo 3. místo.

Madeleine Ivančice "Kira"

Zkoušky vloh loveckých slídičů, Havířov - I. cena, 152 bodů

"Kiřiny" trofeje ze ZV v Havířově 21. 4. 2018

Kompletní přepis "Kiřiny" soudcovské tabulky ze zkoušek vloh najdete na její osobní stránce.

"Kiře" a jejímu páníčkovi patří naše upřímná gratulace k úspěšnému složení ZV a kdykoliv se příště vypraví na jakoukoliv další zkoušku, budeme jim držet všechny naše pěsti a tlapky.

2018-04-09

...........................................................................................................................

Vančická welššpringří smečka v lese, zleva Kamelot Ivančice "Kevin", Hermiona

Granger Ivančice, Leontýna Ivančice "Týna", Hella Ellen Ivančice,

Ormonde Rainbow Ivančice "Ori" a Iris Rainbow Ivančice

Leontýna Ivančice "Týna"

Leontýna Ivančice "Týna"

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - DUO CACIB 7. 4. 2018 NITRA (SK)

V sobotu se konala ve slovenské Nitře výstava psů, na které jsme měli zastoupení v podobě Luckyho Leicestera Ivančice, se kterým se do výstavního kruhu vydal jeho páníček Láďa. Od rozhodčí paní Zdenky Jílkové obdržel Lucky skvělý posudek nejvyšší možné ocenění, které si mohl z kruhu odnést výborný 1, CAC, CACIB a BOB.

CH SK, JCH CZ Lucky Leicester Ivančice "U"

- výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Lucky se svým páníčkem a rozhodčí paní Jílkovou

Čekatelství CAC, které Lucky v sobotu v Nitře získal proměnil hned za svůj první "dospělácký" šampionát, protože splnil podmínky pro přiznání titulu "SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY".

Pro Luckyho byla sobotní výstava v Nitře vůbec velice úspěšná. Ziskem titulu CACIB splnil totiž Lucky poslední podmínku udělení titulů C.I.E. - Champion International d'Exposition a C.I.B. - Champion International of Beauté. 

Všichni v Ivančicích blahopřejeme Luckymu a Láďovi ke skvělému výsledku nitranské výstavy, zisku titulu "SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY" a splnění podmínek pro dva vysoké mezinárodní tituly C.I.E. a C.I.B. Láďovi patří také naše poděkování za to, jak se Luckymu věnuje.

2018-04-02

...........................................................................................................................

Letošní Velikonoce jsme strávili s naší welššpringří smečkou a využili jsme počasí příznivé pro dlouhé lesní vycházky, což jsme si všichni užili do sytosti.

Zkoušeli jsme také štěstí při večerním tahu sluk. Slyšet a vidět sluku při jejím večerním tahu je výjimečný zážitek. Více sluk však našly naše welššpringří dámy během denních vycházek, než kolik jsme jich zahlédli na večerní čekané.

Ellen mezi podléškami

Jaterník podléška (Hepatica nobilis Schreb.)

Iris Rainbow Ivančice

Ormonde Rainbow Ivančice "Ori"

Během velikonočních svátků se naše dámská welššpringří smečka dočasně rozrostla o jednoho "chlapa", kterým je Kamelot Ivančice "Kevin".

Kamelot Ivančice "Kevin"

Naše welššpringří smečka i s "Kevinem" na lesní vycházce

Krátce se ještě vrátíme k prvnímu výročí narození vrhu "O".

Od majitele Olivie Rainbow Ivančice "Oli" jsme dostali fotografie, na kterých je zachyceno předávání dortu připraveného z ovarového kolene. Tuto vynikající pochoutku dostala "Oli" jako dárek ke svým prvním narozeninám a určitě si na něm velmi pochutnala.

"Oli" dostala k prvním narozeninám dort

připravený z ovarového kolene.

"Oli" se pouští do svého narozeninového dortu.

2018-03-18

...........................................................................................................................

Dnes je to přesně na den jeden rok, co se v Ivančicích narodila zatím poslední welššpringří štěňátka. Byla to parta tří pejsků a čtyř fenek vrhu "O". Na svět je přivedla naše CH Iris Rainbow Ivančice "U" a jejich tatínkem je v Polsku narozený a žijící CH Baby Rock Adea "Rokson".

Welššpringří štěňátka "O" Ivančice v den narození

Dnes jsme na všechna štěňátka z vrhu "O" vzpomínali a k jejich prvním narozeninám přejeme pejskům Obelixovi, "Oldikovi" a Oliverovi a fenkám "Odet", "Oli" a Ornelle všechno nejlepší, hodné páníčky, pevné zdraví a štěstí kolik bude potřeba.

"Ori" oslavila svoje 1. narozeniny.

My sami jsme dnes uspořádali narozeninovou oslavu pro nejmladší členku naší vančické welššpringří smečky, kterou je Ormonde Rainbow Ivančice "Ori".

Pro "Ori" jsme připravili pěkně velký narozeninový dort, ke kterému dostala její oblíbené prasečí ucho a také dva plyšáky.

"Ori" všechno nejlepší!!!

Dort vypadal velmi chutně a "Ori" se na něj sbíhaly sliny.

Dort, který dostala Ormonde Rainbow Ivančice "Ori" k narozeninám

byl palačinkový a naplněný sladkým krémem.

Celé naší smečce chutnal na výtečnou.

Recept zašleme na požádání.

Zcela evidentně jsme nebyli jediní, kdo si vzpomněl, že dnes mají vančická "Óčka" 1. narozeniny.

Olivia Rainbow Ivančice ve věku 36 dní

"Oli" na dnešní selfie se svým páníčkem

Také v rodině, kterou obšťastňuje Odette Rainbow Ivančice, nezapomněli na její první narozeniny, protože hned ráno jsme dostali fotky z předávání dárečků, kterých byl pěkná kupa.

Odette Rainbow Ivančice ve věku 36 dní

"Odetka" se všemi svými dárky, které dostala k 1. narozeninám.

"Odetka" v den svých 1. narozenin

2018-03-13

...........................................................................................................................

O uplynulé neděli byly vyhlášeny výsledky soutěže "Nejúspěšnější pracovní WSS" za rok 2017. Stejně jako loni měla i letos naše chovatelská stanice v této soutěži velmi reprezentativní zastoupení. Náš odchov JCH CZ Lucky Leicester Ivančice "U" obsadil 1. místo v kategorii psů a stal se také celkovým vítězem soutěže se ziskem 1 516 bodů za celkem sedm pracovních zkoušek dokončených v loňském roce 2017.

JCH CZ Lucky Leicester Ivančice "U"

Nejúspěšnější pracovní pes WSS 2017

Nejúspěšnější pracovní WSS 2017, I. místo, 1 516 bodů

Putovní pohár pro "Nejúspěšnějšího pracovního WSS" již nese

za rok 2017 štítek s Luckyho jménem.

Lucky se vítězstvím v soutěži o "Nejúspěšnějšího pracovního WSS" za loňský rok 2017 vyrovnal svému polobratrovi a zároveň parťákovi ve smečce C.I.E., C.I.B., Multi CH Jeremymu Jeffovi Ivančice "U", který tuto trofej obdržel za pracovní výkony v předloňském roce 2016 a jejich společné mamce C.I.E., C.I.B., CH CZ, CH SK, KLUBOVÝ ŠAMPION Hedě Jifex "Arwen" "U", ta triumfovala v roce 2011. Mezi držiteli této pracovní trofeje je také "Arwenina" sestra a zároveň Luckyho a Jeffova teta CH Helga Jifex "U", pracovní šampionka z roku 2009.

Zcela absolutní zásluhy na Luckyho vítězství v soutěži o "Nejúspěšnějšího pracovního WSS" však patří jeho páníčkovi Láďovi, který jej po celý loňský rok vedl a překonal s ním veškeré nástrahy na pracovních loveckých zkouškách i mimo ně. Za to patří Láďovi naše poděkování a oběma pak upřímná gratulace. BRAVO!

Lucky s Láďou přebírají cenu pro "Vítěze zkoušek" po absolvování ZVVZ konaných

v MS Habrový potok Otročiněves dne 5. 8. 2017.

Jako vzpomínku na končivší zimu, doufáme, že se již nevrátí, máme obrázky od majitelů našich odchovů, kteří si s nimi užívali zimních radovánek.

Sérii velmi hezkých fotek jsme v minulých týdnech dostali od majitelů Legolase Ivančice "Lordiho", kteří jej vzali ssebou na dovolenou v Peci pod Sněžkou.

"Lordi" v Peci pod Sněžkou

Legolase Ivančice "Lordiho"

Tradičně hezké obrázky dostáváme od majitelů Indiana Jonese Ivančice, který má svoji rodinu pěkně omotanou kolem svojí tlapky. Tentokrát byly fotky pořízeny během bruslení.

"Indy" zkoumá u kraje kvalitu ledu.

"Indy" uznal ledovou plochu za způsobilou.

"Indy" odpočívající po vyčerpávajícím

bruslařském odpoledni

2018-02-28

...........................................................................................................................

"Neville" oslaví 1. narozeniny!

Zítra to bude přesně rok, kdy se v Ivančicích narodil jediný welššpringršpaněl vrhu N, pejsek Neville Longbottom Ivančice. Jeho mamkou je naše C.I.B., C.I.E., CH CZ, JCH CZ, JCH SK Hermiona Granger Ivančice  a taťkou GRAND CH, CH Cherokee Brixi´s Pride "Roky".

Od svých páníčků dostal Neville domácí jméno "Nick".

Neville Longbottom Ivančice

Neville ve věku 39 dnů

Neville s mamkou Hermionou

"Nickovi" přejeme k jeho zítřejším prvním narozeninám všechno nejlepší, fůru štěstí, pevné zdraví a hodné páníčky.

2018-02-18

...........................................................................................................................

Sníh, který v Ivančicích napadl v noci na neděli, vytvořil dokonalou zimní kulisu pro dokonalou zimní welššpringří procházku. Pravdou je, že kvalita sněhu byla taková, že některé členky naší smečky vypadaly na konci vycházky jako malí sněhuláci.

Zdeněk s částí naší welššpringří smečky před jeslemi na Kominářce

Já jsem "Ori".

Welššpringří mimikry

Kolik welššpringšpanělů je na tomto obrázku?

Dáme Vám na výběr ze tří možností:

a) jeden

b) dva

c) tři

"Týna" (zcela vpravo) měnící se ve sněhuláka

Když se welššpringři mění ve sněhuláky

Na konci vycházky jsme "Týnu" i Hermionu většiny sněhových koulí zbavili

a menší zbytky se pak rozpustily doma u krbových kamen.

2018-02-11

...........................................................................................................................

Stále platí, že všechny členky naší dámské welššpringří smečky si dokáží užívat každou vycházku do lesa bez ohledu na počasí. Přesně jako jsme psali minule, na důkaz předkládáme další obrázky.

Ellen a "Ori" s "Týnou"

"Ori" občas budí dojem, že neběží, ale jenom tak letí nízko nad zemí.

Povinná chvilka klidu u Zdeňkových jeslí

Se stejnou vášní s jakou se věnují slídění v honitbě se všechny naše holky oddávají následnému odpočinku a regeneraci, aby nabraly co nejvíce nových sil.

Iris s Ellen

Poloviční sestry "Týna" a Hermiona

"Ori" s Girou, která sice již neběhá, ale odpočívat je hlavní náplní jejího psího důchodu.

V jedné z našich e-mailových schránek přistála v uplynulých dnech zpráva s fotkami od majitelů Olivera Wooda Ivančice. Oliverovi to na nich moc sekne a ještě lepší bylo následné osobní setkání s Oliverem a jeho páníčky.

Oliver Wood Ivančice je charizmatický welššpringršpaněl, který nezapře svojí mamku Iris Rainbow Ivančice. Má její přátelskou povahu, její nezaměnitelný výraz a její originální gesta.

Oliver Wood Ivančice

Oliver se svou jedinou kočíčí kámoškou

Oliver

2018-01-28

...........................................................................................................................

Studená, lezavá mlha a těžký, mokrý sníh nemá šanci ani v nejmenším pokazit radost z lesní vycházky žádné člence naší welššpringří dámské smečky. Welššpringršpaněl je totiž pes i do nepohody.

Až když se pořádně proběhnou, jsou naše holky ochotné spolupracovat

 a krátce zapózovat před objektivem fotoaparátu.

Fotky, které nám došly od páníčků Indana Jonese Ivančice, dokazují, že welššpringři jsou v zimě opravdu vynikajícími parťáky.

Indy v zasněženém lese

Indy ve slušivém oblečku se svými paničkami

2018-01-07

...........................................................................................................................

Tři generace vančických welššpringřích dam u jeslí na Kominářce

babička Hermiona Granger Ivančice v popředí, její

dcera Iris Rainbow Ivančice vzadu

a dcera/vnučka Ormonde Rainbow Ivančice "Ori" sedící

"Ori" a Iris

Stejná trojice od jeslí odpočívající v jednom pelíšku v blízkosti

hřejících kamen Iris, "Ori" a Hermiona.

2018-01-01

...........................................................................................................................

Pokoj všem lidem dobré vůle v blížícím se roku Psa.

Vančická welššpringří dámská smečka s Ivančicemi za zády

(kliknutím na čenich otevřete osobní stránku)

...........................................................................................................................